סוזט מזרחי רזון

איך גיליתי ופיתחתי את "ציורי חיים"

אני מורה לציור, אמנית ויוצרת בכל מיני תחומים, אחרי הילדים והנכדים שלי - היצירה היא מרכז חיי ואהבתי הגדולה ממש.

אני מציירת מגיל 12 רוב חיי וגם מלמדת ציור ופיסול כ20 שנה ויותר. תוך כדי הציורים שלי הבנתי שיש שם מפתח לחיים עם הרבה בטחון, שלווה והנאה רבה. הציור הפך ממטרה של לצייר ציור יפה, לכלי שלי לחיים יותר טובים , ללא חשיבות לאיך נראה הציור.

התחלתי לצייר כל בוקר ציור קצר בצבעי עפרון, בלי לדעת מה אני הולכת לצייר, בלי לתכנן אלא פשוט להזיז את היד על הדף עם צבע כלשהו ולתת ליד והלב להוביל אותי ביצירה הזאת של היום.

הבנתי את חשיבות של הציור יום יום , הרי ככה אני מתחברת לכוחות שלי וליצירתיות שלי שהולכת וגדלה מיום ליום ומשפיעה על החיים שלי בהתפתחות ובהבנה את עצמי יותר ויותר.

בדרך הזאת של ציור קצר כל יום, הבנתי שקורה לי חיבור לתוך עצמי בצורה ישירה וממש מהנה.

ראיתי שהחיים שלי נהיו יותר שקטים, נעימים, מותאמים לי בקצב משלי, שאני מסוגלת לעשות שינויים גדולים או קטנים לפי הרצון שלי, אני מחוברת לרצון שלי הרבה יותר חזק, ואוהבת מאד לפתוח את היום בציור מהנה ומרגיע ממש ובהמשך גם להיות 'המנטורית' של עצמי.

מה הכוונה ב"מנטורית" של עצמי – שאני הופכת לשואלת שאלות ועונה תשובות לעצמי. הכל דרך השימוש בציור ככלי  לחיים טובים בשבילי.

אתגרים או התלבטויות שעולים לי  בזמנים שונים בחיים שלי, אני יכולה לשאול את עצמי תוך כדי הציור ופתאום מקבלת תשובה , ממני מעצמי . תשובות מפתיעות שעונות בדיוק מושלם להתמודדויות שלי שביקשתי עליהן תשובה.

דוגמה מהחיים שלי בקשר לקבלת תשובות –

יש לי אמונה שאני לא טובה במחשבים ובכל מה שקשור לעניין. אני בדיוק מוציאה סרטונים של ציור בהנחיה שלי לרכישה. יש התמודדויות רבות בעניינים הטכניים בתהליך הזה.

 שאלתי מה אני יכולה לעשות כדי להקל עלי את הפחד מהטכני שלי וההתמודדות באתגרים האלה ותוך כדי הציור קיבלתי תשובה "תאהבי את זה ואז ילך לך הרבה יותר בקלות" . וואוו זה היה מדהים !

כמובן שזאת היתה עצה שהקלה עלי את ההתמודדויות בטכני, אמנם לא כל הבעיות שלי נפתרו אבל נהיה לי הרבה יותר קל לגשת למחשב באופן כללי, והכל בעזרתי ובעזרת "ציורי חיים".

ההבנה הזאת של היכולת המפתיעה הזאת ש"ציורי חיים" מעניקים לי ,מעלה את הבטחון בעצמי ובדרך חיי שהופכת לברורה , מעניינת ומלאה פתרונות שמתאימים לי והכי חשוב שמגיעים ממני מעצמי בלבד.

הכוחות שלי עולים אל פני השטח ומטעינים אותי בחוויית חיים של מסוגלות , כוחות והנאה.  החיים שלי הופכים לנעימים עם יכולות שלא חשבתי שיש לי אותם , לחיות בפשטות בשקט, שמחה ואהבה עצמית גדולה.

הציורים ממלאים אותי בצבעים מרהיבים ,צורות חדשות שנובעות ממני ,בביטחון ובשקט משלי ויופי רב בכל יום ויום והאהבה שלי את עצמי גדלה כך, כל יום ויום.

תודה לי ול"ציורי חיים".

אוהבת את החיים נהנית מהם ממש.

תוך כדי היצירה שלי פיתחתי שיטה של ציור ככלי להבין להכיר את עצמך הרבה יותר טוב ולחיות בשלווה ונעימות  כאשר את מחוברת ליצירתיות שלך בחיים.

ציורי חיים מאפשרים לך חופש, חיבור ישיר לתת המודע שלך, זמן מיוחד לרגשות והמחשבות שלך , טקס קבוע ונעים  בשבילך כל יום, לבחון אפשרויות בחיים בצורה מאפשרת ופתוחה, להבין את הוראות ההפעלה שלך ,"ציורי חיים" עושים מקום להרבה שקט, קבלה עצמית, יצירתיות ושמחה בחיים שלך.